Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:52:44

Заробітна плата в Чернігівської області в січні–вересні 2016 року. ДОВІДКА

15.11.2016   07:41Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області в січні–вересні 2016 р. було зайнято 190 тис. осіб, повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

На оплату їхньої праці було спрямовано майже 7 млд.грн. Номінальна заробітна плата штатного працівника в середньому становила 3887 грн (в Україні – 4989 грн), що на 23% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) у січні–вересні 2016р. проти січня–вересня 2015р. збільшилася на 7,9%.

За рівнем оплати праці Чернігівська область випереджала Тернопільську, Чернівецьку, Кіровоградську, Житомирську та Хмельницьку області. Найвища заробітна плата була нарахована в м.Києві (8231 грн.), найменша – у Тернопільській області (3550 грн.).

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6878 грн.), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (6373 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (6027 грн.), сфери інформації та телекомунікацій (5334 грн.), фінансової та страхової діяльності (5136 грн.), постачання електроенергії, газу, пару та кондиційованого повітря (5119 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників поштової та кур’єрської діяльності, зайнятих на підприємствах із виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устаткування.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини