Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:33:03

Заробітна плата в Чернігівської області в січні–вересні 2016 року. ДОВІДКА

15.11.2016   07:41Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області в січні–вересні 2016 р. було зайнято 190 тис. осіб, повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

На оплату їхньої праці було спрямовано майже 7 млд.грн. Номінальна заробітна плата штатного працівника в середньому становила 3887 грн (в Україні – 4989 грн), що на 23% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) у січні–вересні 2016р. проти січня–вересня 2015р. збільшилася на 7,9%.

За рівнем оплати праці Чернігівська область випереджала Тернопільську, Чернівецьку, Кіровоградську, Житомирську та Хмельницьку області. Найвища заробітна плата була нарахована в м.Києві (8231 грн.), найменша – у Тернопільській області (3550 грн.).

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6878 грн.), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (6373 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (6027 грн.), сфери інформації та телекомунікацій (5334 грн.), фінансової та страхової діяльності (5136 грн.), постачання електроенергії, газу, пару та кондиційованого повітря (5119 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників поштової та кур’єрської діяльності, зайнятих на підприємствах із виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устаткування.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.