Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в жовтні 2016 р. в Чернігівський області становив 102,5%, в Україні – 102,8%.
Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області зросли на 1,7%.
Найбільше (на 58,9%) подорожчали яйця, на 3,4–7,3% – яловичина, м’ясо птиці, сало, масло, сири, молоко та овочі. Водночас на 1,1–4,6% подешевшали продукти переробки зернових, фрукти та свинина.
Ціни (тарифи) на опалення підвищилися на 57,9%, гарячу воду – на 4,9%, каналізацію та холодну воду – на 2,1% та 0,9% відповідно.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 3,7%, алкогольні напої ¬– на 2,6%.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.