Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–вересні 2016 року. ДОВІДКА
Підприємства Чернігівської області в січні–вересні п.р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15002 млн.грн, з якої 19% реалізовано за межі України, повідоиляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Із загального обсягу реалізації 73% припадає на продукцію переробної промисловості, 18% – підприємств із постачання електроенергії, газу, пари, 8% – добувної промисловості, 1% – водопостачання, каналізації та поводження з відходами.
У структурі реалізації переробної промисловості переважає продукція підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (44%). Підприємства цієї галузі є найактивнішими експортерами своєї продукції за кордон.
Понад дві п'ятих загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, чверть – м.Прилук.
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.