Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:30:13

Носівська селекційно-дослідна станція почала вирощувати плодові дерева для Чернігівщини

02.11.2016   12:11

Носівська селекційно-дослідна станція розширила свою діяльність в галузі садівництва: вирощувати та реалізувати саджанці кісточкових та насіннєвих плодових дерев.

«Наше завдання – забезпечити Чернігівщину тими сортами плодоносних дерев, які характерні для нашої зони. Те, що нам привезуть з Мелітополя чи зі Львова, у наших кліматичних умовах може не прижитися, хоча там, можливо, дуже добре росте і плодоносить», – наголосила директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк.

За її словами, станція співпрацює з Інститутом садівництва Національної академії аграрних наук.

Наразі підприємство продає саджанці яблунь, груш, персиків та інших плодових дерев. У перспективі селекційно-дослідна станція планує реалізувати і плоди.


Довідка:
Носівська селекційно-дослідна станція Чернігівського інституту агропромислового виробництва НААНУ заснована в 1911 року і є однією з найстаріших науково-дослідних установ України.
Займається селекцією зернових та овочевих культур. Створила і зареєструвала для вирощування у виробництві понад 60 сортів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.