Середня заробітна плата на Чернігівщині – 2274 грн.
У березні 2012 р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 220,5 тис. штатних працівників.
Їхня середня заробітна плата порівняно з березнем 2011 р. зросла на 18,6% й становила 2274 грн. (в Україні – 2923 грн.).
Індекс реальної заробітної плати в області в березні п.р. порівняно з березнем 2011 р. становив 118,3%. Нарахування за одну оплачену годину склали 15,28 грн.
Серед більш оплачуваних у березні 2012 р. були працівники целюлозно-паперового виробництва, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, фінансової діяльності, добування паливно-енергетичних корисних копалин, транспорту, де нарахування в 1,4-2,2 раза перевищили середньообласний показник. Водночас значно менше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим в обробленні деревини та виробництві виробів із деревини, у виробництві транспортних засобів та устаткування.
Останні новини Чернігівщини
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.