Значну частину вантажних перевезень в Чернігівської області здійснили приватні перевізники
До дня автомобіліста і дорожника.
Свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначається щорічно в останню неділю жовтня.
Завдяки своїй мобільності, доступності автомобільний транспорт є лідером на ринку вантажних та пасажирських перевезень області, повідоиляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
За січень–вересень 2016 р. підприємствами автотранспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставлено споживачам 1053 тис.т вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 520 млн.ткм. Значну частину (61%) вантажних перевезень в області здійснили приватні перевізники, решту – автопідприємства.
У цілому по Україні автопідприємства виконали 74% вантажних перевезень.
Частка перевезень автомобільним транспортом у загальному обсязі пасажирських перевезень склала 56%. Упродовж січня–вересня п.р. автобусами перевезено 35 млн. пасажирів (більше 128 тис. пасажирів щодня). Пасажирооборот становив 463 млн.пас.км.
Автомобільні дороги – важлива складова загальної транспортної системи області. Довжина автомобільних доріг загального користування в області на початок 2016р. становила 7718 км, у тому числі 7228 км – дороги з твердим покриттям. Щільність автомобільних доріг із твердим покриттям на 1000 кв.км території становить 227 км (по Україні – 277 км).
Упродовж січня–вересня 2016 р. загальна сума коштів з усіх джерел на дорожнє господарство склала 287 млн.грн, з яких 99% спрямовано на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування, решту – на будівництво та реконструкцію автомобільних доріг. Рік тому майже всі кошти (92 млн.грн) витрачені на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.