Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 12:44:51

Завершено посів озимих зернових

28.10.2016   08:01Агенцiя

Загалом засіяно майже 202 тисячі гектарів, що на 0,8 тисячі гектарів менше минулорічного рівня. На зерно посіяно 199,6 тисячі гектарів озимини, з них пшениці – 173,4 тисячі гектарів, жита – 26 тисяч гектарів.

Сільгосппідприємства Сновського, Талалаївського, Козелецького, Ріпкинського та Новгород-Сіверського районів перевиконали прогнозовані показники посіву озимих колосових культур під урожай 2017 року.

Проте робота на полях області триває. Аграрії Коропського, Корюківського та Прилуцького районів завершили збирання соняшника. Не набагато відстали від них сільгоспвиробники Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Варвинського, Ічнянського, Козелецького, Н.-Сіверського, Носівського та Талалаївського районів. Усього в області обмолочено цієї культури 190 тисяч гектарів або 91%. Одержано 476,5 тисячі тонн сировини при середній врожайності 25,1 центнерів з гектару.

Кукурудзу на зерно збирають у всіх районах Чернігівщини. Загалом обмолочено майже 135 тисяч гектарів або 41% до плану.

У цілому по області станом на 27 жовтня зернові та зернобобові культури зібрані з площі 456,2 тисячі гектарів, що складає 70% прогнозованого.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини