Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 21:12:53

Чернігівці можуть ознайомитися з детальним перерахунком субсидії по газу в Особистому кабінеті

27.10.2016   09:39Агенцiя

В Особистому кабінеті споживачів газу з`явилася можливість ознайомитися з детальним розрахунком невикористаної і поверненої до держбюджету суми субсидії за спожитий газ в минулому опалювальному сезоні.

Завдяки цьому чернігівці зможуть дистанційно, не звертаючись до фахівців газової компанії, побачити як саме відбулося розщеплення коштів і скільки їх залишилось на особовому рахунку.

На виконання Постанови КМУ від 23.08.2016 р № 534 постачальник газу побутовим споживачам Чернігівської області ТОВ «Чернігівгаз Збут» повернув з особових рахунків майже 114 тисяч споживачів регіону до держбюджету частку невикористаних субсидій у розмірі 841 млн грн.

У споживачів, які ощадливо користувалися газом, кошти в еквіваленті 100 куб. м газу, що складає майже 690 грн., залишилися на рахунках. Їх можна буде використати на оплату газу в опалювальному сезоні 2016-2017 р.р. Якщо в результаті перерахунку в квитанціях відобразилися борги – переважно це стосується домогосподарств, які мали заборгованість до 1 жовтня 2015 року і не сплачували обов`язкову частку платежу по субсидії, - їх необхідно погасити до кінця жовтня. Наступні субсидійні нарахування не покриють боргові зобов`язання.

«В усіх споживачів, які використовували газ на опалення житла і отримували субсидію, з особових рахунків були зняті і повернені до держбюджету надлишково зараховані кошти. Ця сума врахувалася в балансі на 1 вересня і прописана в квитанціях за вересень окремим рядком. За рахунок ста кубометрів, які держава залишила споживачам, у переважної більшості субсидіантів в кінцевій сумі платіжок стоїть переплата, - поінформував директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста. - Втім є сім’ї, у яких внаслідок проведеного перерахунку виникли борги, які потрібно сплатити до кінця жовтня».

Ознайомитися з механізмом розрахунку та історією нарахувань субсидії можна в Особистому кабінеті. Аби скористатись цим сервісом, споживачу потрібно увійти до Кабінету, у розділі «Книга споживача» відображається вичерпна інформація по отриманій субсидії. Розрахунок суми повернення зберігається у вкладці «Деталізований розрахунок».

Стати користувачем Особистого кабінету доволі просто - потрібно лише пройти реєстрацію на сайті 104.ua. Для цього знадобиться номер особового рахунку, сума останнього платежу, контактний телефон та е-mail. Звертаємо увагу, користувачі сервісу, які є власниками картки Visa, з 4 жовтня по 30 листопада 2016 року мають можливість сплатити за послуги газопостачання без комісії.

Нагадуємо, що консультацію щодо нарахувань субсидії можна отримати виключно у місцевому органі соцзахисту населення (УСЗН), який призначив вам субсидію.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини