Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:22:25

Закупівля Черніговом 10 нових тролейбусів: оприлюднено повідомлення про намір укласти договір

27.10.2016   08:11

Тендерну пропозицію ПрАТ «Чернігівський автозавод» щодо продажу Чернігівському тролейбусному управлінню 10 нових тролейбусів акцептовано. Повідомлення про намір укласти договір з цим виробником з’явилося на сайті публічних закупівель «Рrozorro» увечері 20 жовтня.

Як вже повідомлялося раніше, за правилами торгів їх учасник, пропозиція якого виявилася найвигіднішою, мав протягом п’яти днів надати покупцеві потрібні документи. Акцепт пропозиції означає, що їх надано.

Прес-службі міської ради це підтвердив і керівник КП «ЧТУ» Дмитро Лавренюк:
- Так, документи надані і ми готові в передбачений законом термін укласти договір. Нові тролейбуси Чернігову потрібні. За документацією торгів, час виконання такого договору - до 23 грудня. Продавець до цього дня має поставити всі тролейбуси, а нашим завданням буде їх зареєструвати й пустити на лінії, - сказав він.

Після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір на сайті «Рrozorro» право підписати його виникає через 10 днів (термін на оскарження).

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини