Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 13:39:41

Понад 3,5 мільярди гривень перераховано Чернігівською митницею до бюджету

21.10.2016   08:18Агенцiя

За 9 місяців поточного року обсяги надходжень митних платежів до Державного бюджету України від Чернігівської митниці ДФС склали більше 3,5 млрд. гривень.

За даними митниці протягом цього періоду імпорт товарів здійснювали більше 380 імпортерів, яких 146 - з  інших регіонів. Причому, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності з інших регіонів сплачено 44,3 відс. коштів від загальної суми платежів по митниці.

Основними бюджетоформуючими товарами у січні-вересні були мінеральні добрива  (сплачено 1,2 млрд. грн.), тютюнова сировина (393 млн. грн.), сигарети (206 млн. грн.), шини та покришки пневматичні гумові (154 млн. грн.), тютюн промислового виробництва (119,5 млн. грн.).

Митники повідомили, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилися обсяги ввезення та суми митних платежів від митного оформлення мінеральних добрив, сигарет, тютюну промислового виробництва та тютюнової сировини.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».