Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:00:17

Чернігівській макаронній фабрикці – 60 років

20.10.2016   08:07Агенцiя

Днями працівники ПАТ „Чернігівська макаронна фабрика” відсвяткували черговий ювілей – 60 років з часу утворення підприємства. Святкування приурочено до Дня працівників харчової промисловості.

Згідно історичних документів фабрика створена на базі Чернігівської артілі ім. Сталіна у відповідності із Постановою Ради Міністрів УРСР від 28 серпня 1956 року №1058 „Про реорганізацію промислової кооперації Української РСР” і рішенням бюро Чернігівського обкому комуністичної партії України та виконкому обласної Ради депутатів трудящих № 826 від 18 вересня 1956 року.

З самого початку потужність макаронного цеху за добу становила до 5-ти тонн, потім після спеціалізації та реконструкції без збільшення виробничих площ випуск макаронних виробів збільшився у три рази, тобто до 15 тонн на добу.

За 2015 рік фабрикою вироблено понад 6,5 тис. тонн макаронних виробів. В асортименті - понад 40 найменувань макаронних виробів без барвників та добавок. На загально українському ринку макаронні вироби нашої фабрики складають 15%.

Протягом всього періоду діяльності політикою фабрики була і залишається орієнтація на трудові досягнення в області забезпечення стабільності якості виробів, задоволення потреб споживачів, впровадження прогресивних технологій та обладнання, підвищення професійного рівня працюючих, збереження трудового стабільного колективу, вдосконалення методів управління. До цієї роботи доклали чимало зусиль директори фабрики: Герман Юхим Іолтович (1953 – 1960 роки), Лисиця Федір Омелянович (1960– 1969 роки), Щербіна Олександр Іванович (1969 - 1970 роки), Нещадім Микола Якович (1971– 1983 роки), Доманов Сергій Васильович (1984 - 2012 роки). З березня 2012 року ПАТ «Чернігівська макаронна фабрика» очолює Кондратенко Володимир Миколайович.

З 2000 року ВАТ „Чернігівська макаронна фабрика” працює з головним дистриб”ютором - ТОВ „Українські макарони”. Спільними зусиллями впроваджена торгова марка „Тая”.

Підприємство постійно приймає участь у регіональних, державних та міжнародних конкурсах якості і має нагороди. Зокрема, підприємство нагороджено наступними відзнаками:

1999 рік – „Золота медаль” Французької Асоціації сприяння промисловості;

2000 рік - нагорода Асамблеї ділових кіл України „Вища проба”;

2002 рік – лауреат конкурсу „Чернігівська якість”;

2003 рік – переможець першого національного конкурсу „100 кращих товарів України”;

2004 та 2005 рік - торгова марка „Тая” в рамках фестивалю - конкурсу „Вибір року” перемогла в номінації „Макарони року”;

2006 рік – лауреат національного конкурсу „100 кращих товарів України”.

В офіційних заходах на підприємстві взяли участь в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Крапивний та начальник відділу продовольчої безпеки Олена Ячна. Колективу підприємства вручено Почесну грамоту за вагомий вклад у розвиток харчової промисловості області та з нагоди 60-ти річчя з дня утворення підприємства.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.