На Чернігівщині на кожне вільне робоче місце сьогодні черга з 9 осіб
За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, переважна більшість заявлених роботодавцями вакансій потребує «робочих рук».
Зокрема, бракує водіїв, трактористів, токарів, слюсарів, електрогазозварників, електромонтерів, а також продавців, кухарів, швачок. Чимало вакансій і для громадян без спеціальної підготовки, зокрема для підсобних робітників, прибиральників, сторожів, вантажників.
Протягом січня-вересня 2016 року послугами державної служби зайнятості в області скористалися понад 34 тисячі шукачів роботи. Із них майже 10 тисяч отримали роботу. Зокрема, 140 осіб започаткували власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю; 345 осіб працевлаштовано на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску.
Крім того, більше 4 тисяч безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, 6,4 тисячі - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Станом на 1 жовтня на обліку в центрах зайнятості налічувалось 12,1 тис. безробітних – на 2,2 тис. осіб менше, ніж рік тому.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.