Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 00:53:00

Майже 4 мільярди гривень податків зібрано на Чернігівщині за дев’ять місяців

18.10.2016   10:26Агенцiя

У головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що у січні-вересні платниками податків сплачено до бюджетів Чернігівської області майже 4 млрд. гривень.

Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на третину або на 1 млрд. гривень.

До державного бюджету зібрано 1,8 млрд. грн. або 46 відс. від загальної суми надходжень.

До бюджетів територіальних громад області сплачено майже 2,2 млрд. грн. податків та зборів. Прийняті місцевими радами бюджетні призначення у частині податків і зборів виконані на 118,9 відс., додатково надійшло 345 млн. гривень. Виконання бюджетних призначень забезпечено у всіх районах області та містах обласного значення.

Досить значним залишається вклад у наповнення бюджетів від установ і організацій, що фінансуються з бюджету (сфери управління, освіти та охорони здоров’я), якими сплачено 742 млн. гривень (18,6 відс).

Підприємства галузі сільського господарства сплатили до бюджетів 561 млн. грн. (понад 14 відс.), лісового господарства – 236 млн. гривень (майже 6 відс.).

Добувна та обробна галузі промисловості, а також підприємства торгівлі та громадського харчування забезпечили приблизно однаковий вклад у наповнення  бюджетів усіх рівнів – 11,5 відс. та сплатили по півмільярда гривень.
 
Від фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб та платників податку на майно надійшло до бюджетів усіх рівнів 303 млн. грн. або 7,6 відс. загальної суми.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.