Відбулися відкриті торги по закупці 10 нових міських тролейбусів
КП "Чернігівське тролейбусне управління" через процедуру закупівель ProZorro визначилося з тим, у кого та за якою ціною мають бути закуплені 10 нових міських тролейбусів.
У тендері брали участь дві компанії: ПрАТ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЗАВОД" та ТОВ "СП "Янікс" з м. Луцька, яке є дилером підприємства "Бєлкомунмаш".
Переможцем тендеру став Чернігівський автозавод, який запропонував ціну, нижчу на 10 тис грн. А саме, 10 нових тролейбусів власного виробництва чернігівське підприємство готове продати місту за 38 млн 940 тис грн.
Законодавством передбачено, що далі компанія, яка отримала перемогу в електронних торгах, має протягом 5 днів надати замовнику всі установчі документи.
Після цього відбувається оприлюднення рішення про намір укласти договір і розпочинається 10-денний термін, передбачений для оскарження.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.