Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:23:16

В жовтні і листопаді чернігівці зможуть оплачувати газ без комісії

17.10.2016   14:09Агенцiя

Впродовж двох місяців – в жовтні і листопаді, споживачі газу Чернігівської області мають змогу оплачувати послугу з газопостачання без комісії через сервіс online-платежів iPay.ua.

Споживачам достатньо мати картку Visa і зареєстрований Особистий кабінет на сайті 104.ua.

У зв’язку з початком опалювального сезону платежі за газ зростають. Тому, саме з 4 жовтня по 30 листопада 2016 року, акція дає змогу кожному власнику картки Visa заощадити кошти на комісії.

Сплачувати за газ з онлайн-сервісом iPay.ua не тільки економно, але і швидко. Для цього знадобиться всього декілька хвилин.

Сервіс передбачає, що до платника за газ надійде лист з посиланням на оплату – тому йому не треба вводити номер особового рахунку. Для сплати рахунка за вересень достатньо просто натиснути на кнопку СПЛАТИТИ.

Увага! При оплаті за газопостачання з допомогою сервісу iPay.ua перевіряйте номер свого особового рахунку!

Сплачені вами кошти мають бути зараховані протягом 3-5 банківських днів.

На сьогодні в Чернігівській області сервісом Особистий кабінет користуються понад 30 тисяч сімей, по всій Україні - майже 963 тисяч.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.