Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:28:13

Відтепер міський бюджет співфінансуватиме капітальні ремонти лише будинків ОСББ, старших за 10 років

15.10.2016   09:53

Виконавчий комітет міської ради встановив обмеження для проведення співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків згідно з «Програмою сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки».

Відтепер проводити капремонти за програмою 80/20, де 80% витрат несе міський бюджет, не зможуть будинки, у яких ще не вийшов гарантійний строк експлуатації конструктивних елементів, що потребують капітального ремонту.

Гарантійний строк становить 10 років від дня прийняття об’єкта замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором або законом.

Проектом рішення пропонується встановити загальний термін 10 років та викласти абзац 6 розділу 3 «Завдання Програми» в такій редакції:

- «співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків, у яких створено ОСББ та існуючі ЖБК (крім будинків, термін експлуатації яких не перевищує 10 років)".

«Нові будинки ми не ремонтуємо, а за ремонт будинків протягом їх гарантійного строку експлуатації треба стягувати кошти з будівельника», - прокоментував це рішення Чернігівський міський голова.

Виконком доручив Управлінню житлово-комунального господарства міської ради внести доповнення до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки на розгляд Чернігівської міської ради.

Іншим рішенням члени виконавчого комітету затвердили перелік будинків, які виявили бажання стати учасниками цієї програми та підготували всі необхідні документи.

Так, до переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2016 рік, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету, включені такі ОСББ:

- «Фаворит-Ш.2» - 9-ти поверховий житловий будинок, введений в експлуатацію у 1988 році, загальною площею 5206,9 кв. м (75 квартир) за адресою: м. Чернігів, вул. Володимира Шевчука, буд. 2.

Вартість капітального ремонту складає понад 765 тисяч грн, з них більше 612 тисяч грн – кошти міського бюджету.

- «Фаворит-Ш.4» - 9-ти поверховий житловий будинок, введений в експлуатацію у 1988 році, загальною площею 4950,9 кв. м (72 квартири) за адресою: м. Чернігів, вул. Володимира Шевчука, буд. 4.

Вартість капітального ремонту складає понад 774 тисяч грн, з них: понад 619 тисяч грн– кошти міського бюджету.

У цих будинках планується виконати капітальний ремонт конструктивних елементів: стелі, стін, підлоги, балконів, козирків, сміттєкамер та сміттєпроводів, входів у підвал та ін., а також, систем холодного і гарячого водопостачання та водовідведення.

- «Берізка» - 9-ти поверховий житловий будинок загальною площею 2170,0 кв.м (36 квартир) та знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кримська, 2.

У цьому будинку планується виконати капітальний ремонт покрівлі на загальну суму понад 100 тисяч грн, з яких: більше 80 тисяч грн – кошти міського бюджету.

Загальна сума капітального ремонту 3-х будинків складає 1 640 559 гривень, з яких: 1 312 447 гривень - кошти з міського бюджету.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.