Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 03:00:00

Відтепер міський бюджет співфінансуватиме капітальні ремонти лише будинків ОСББ, старших за 10 років

15.10.2016   09:53

Виконавчий комітет міської ради встановив обмеження для проведення співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків згідно з «Програмою сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки».

Відтепер проводити капремонти за програмою 80/20, де 80% витрат несе міський бюджет, не зможуть будинки, у яких ще не вийшов гарантійний строк експлуатації конструктивних елементів, що потребують капітального ремонту.

Гарантійний строк становить 10 років від дня прийняття об’єкта замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором або законом.

Проектом рішення пропонується встановити загальний термін 10 років та викласти абзац 6 розділу 3 «Завдання Програми» в такій редакції:

- «співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків, у яких створено ОСББ та існуючі ЖБК (крім будинків, термін експлуатації яких не перевищує 10 років)".

«Нові будинки ми не ремонтуємо, а за ремонт будинків протягом їх гарантійного строку експлуатації треба стягувати кошти з будівельника», - прокоментував це рішення Чернігівський міський голова.

Виконком доручив Управлінню житлово-комунального господарства міської ради внести доповнення до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки на розгляд Чернігівської міської ради.

Іншим рішенням члени виконавчого комітету затвердили перелік будинків, які виявили бажання стати учасниками цієї програми та підготували всі необхідні документи.

Так, до переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2016 рік, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету, включені такі ОСББ:

- «Фаворит-Ш.2» - 9-ти поверховий житловий будинок, введений в експлуатацію у 1988 році, загальною площею 5206,9 кв. м (75 квартир) за адресою: м. Чернігів, вул. Володимира Шевчука, буд. 2.

Вартість капітального ремонту складає понад 765 тисяч грн, з них більше 612 тисяч грн – кошти міського бюджету.

- «Фаворит-Ш.4» - 9-ти поверховий житловий будинок, введений в експлуатацію у 1988 році, загальною площею 4950,9 кв. м (72 квартири) за адресою: м. Чернігів, вул. Володимира Шевчука, буд. 4.

Вартість капітального ремонту складає понад 774 тисяч грн, з них: понад 619 тисяч грн– кошти міського бюджету.

У цих будинках планується виконати капітальний ремонт конструктивних елементів: стелі, стін, підлоги, балконів, козирків, сміттєкамер та сміттєпроводів, входів у підвал та ін., а також, систем холодного і гарячого водопостачання та водовідведення.

- «Берізка» - 9-ти поверховий житловий будинок загальною площею 2170,0 кв.м (36 квартир) та знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кримська, 2.

У цьому будинку планується виконати капітальний ремонт покрівлі на загальну суму понад 100 тисяч грн, з яких: більше 80 тисяч грн – кошти міського бюджету.

Загальна сума капітального ремонту 3-х будинків складає 1 640 559 гривень, з яких: 1 312 447 гривень - кошти з міського бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.