Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:54:58

Як Чернігівщина підготовлена до зими

03.10.2016   15:30Агенцiя

До початку опалювального сезону залишились лічені дні. За інформацією житлово-комунальних служб, об’єкти теплового, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду області готові до осінньо-зимового періоду.

Так, відремонтовано 440 покрівель, 464 опалювальні системи, 228 систем гарячого та 513 систем холодного водопостачання.

Відповідно до планових завдань підготовлено об’єкти бюджетної сфери – школи, дитсадки, інтернатні заклади, лікарні.

Триває переведення котелень бюджетних установ на використання альтернативних видів палива. 13 котелень реконструюються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевих бюджетів, 6 – підприємствами-інвесторами. За місцеві кошти підготовлено 8 об’єктів, продовжуються роботи ще на 24-х.

На об’єктах, де тривають роботи з реконструкції, з початком опалювального періоду подача теплової енергії здійснюватиметься за рахунок резервного обладнання. Його готовність – стовідсоткова.

Збільшилися об’єми закупівлі бюджетними установами твердого палива. Так, вугілля вже заготовили 2,6 тисячі тонн – майже 40% від потреби, торфопродукції – 4 тисячі тонн (63,5%). Дрова завезені в об’ємі 22,1 тисячі складометрів – більш ніж дві третини від потреби. У наявності також 0,6 тисячі тонн пелетів – половина від необхідного.

На початок опалювального періоду відповідно до укладених угод планується 60-відсоткова забезпеченість твердими видами палива.

При цьому поступово йде переорієнтація на використання торфу, дров та пелетів місцевого виробництва.

Житлово-комунальні служби запевняють, що належно підготувалися до опалювального періоду.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.