Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:04:59

Злагоджена робота податківців Чернігівської МДПІ забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці

25.10.2011   10:59Агенцiя

Майбутнє держави базується на своєчасному наповненні бюджетів усіх рівнів, бо саме від цього залежить повнота фінансування багатьох державних бюджетних програм. Загальновідомо, що з прийняттям Податкового кодексу України зменшено кількість і ставки податків, спрощено процедури адміністрування.

руки

руки

Для своєчасного наповнення бюджетів податківці постійно вивчають вплив норм оновленого податкового законодавства на розрахунки з бюджетом та доводять його до платників податків. Результатами такої роботи є досить суттєві цифри виконання бюджетних призначень.

За 9 місяців 2011 року податківцями Чернігівської МДПІ до зведеного бюджету зібрано понад 41,4 млн.грн. податків, що на 23,3% більше, ніж за відповідний період минулого року. До Державного бюджету зібрано понад 12,1 млн.грн., що майже на 31% більше показників минулого року. Місцевий бюджет отримав понад 19,1 млн.грн., що складає майже 120,3% рівня минулого року.

Левову частку надходжень місцевих бюджетів сформував податок з доходів фізичних осіб (понад 77,7%). Його надійшло майже 23 млн. грн..

Даних показників вдалося досягнути в першу чергу за рахунок добровільної сплати податків, а також, безумовно, за рахунок фіскальних заходів, які на сьогодні, на жаль, залишаються ще актуальними.

Проводиться подальша робота з підприємствами-боржниками, за рахунок яких до бюджету надійшло 616 тис. грн. Відділом податкового контролю юридичних осіб проведено 79 документальних перевірок, за результатами яких донараховано 3,7 млн.грн.

Сектором контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб проведено 248 перевірок, за результатами яких донараховано 40,3 тис. грн. Донараховані суми вже повністю сплачені.

За рахунок контрольно-профілактичної роботи співробітників відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ до бюджету надійшло понад 2,2 млн.грн.

Тож злагоджена робота податківців забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці.

Чернігівська МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.