Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:30:29

Професійне навчання – шлях до нової професії і роботи

16.09.2016   08:07Агенцiя

Безкоштовно здобути затребувану на ринку праці професію за індивідуальною формою навчання, безробітним пропонує служба зайнятості.

Протягом січня-серпня 2016 року за направленням Чернігівської обласної служби зайнятості за індивідуальними навчальними планами і програмами під конкретне робоче місце навчалося 72 особи.

Безробітні освоювали переважно такі професії: машиніст компресорних установок, слюсар з ремонту газового устаткування, кухар, електрогазозварник, машиніст крана (кранівник), машиніст крана автомобільного, оператор котельні, перукар (перукар-модельєр), манікюрник, оператор заправних станцій, лицювальник-плиточник, пічник, ліфтер.

Професійне навчання за індивідуальною формою організовується, якщо підприємство має потребу в обмеженій кількості працівників, а також коли потрібен робітник з рідкісною професією, тобто тоді, коли організувати навчання в групі немає можливості.

Особливістю такого навчання є те, що слухачі вивчають теоретичний курс на базі навчальних закладів чи навчально-курсових комбінатів області, в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, а на підприємствах проходять виробничу практику. Така пропозиція приваблива шукачам роботи, бо дає їм змогу освоїти новий фах під керівництвом досвідчених майстрів безпосередньо на майбутньому робочому місці, в умовах, в яких треба буде працювати. Вигідна вона й роботодавцю — адже він отримує кваліфікованого працівника, котрий цілком відповідає його вимогам.

Таким шансом нещодавно скористалися безробітні Вікторія Білякова та Олена Булаш з Чернігова. Нині обидві за направленням Чернігівського міського центру зайнятості здобувають затребувану на ринку праці професію кухаря, адже їхні дипломи про вищу освіту не допомогли працевлаштуватись. Навчаються жінки за індивідуальною формою.

Спочатку в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту вони освоять теорію, а виробничу практику проходитимуть у роботодавців: в Чернігівському дошкільному навчальному закладі №17 та КП «Шкільне», куди і будуть працевлаштовані.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.