Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:49:38

Доходи до місцевих бюджетів зросли вдвічі

08.09.2016   08:08Агенцiя

За вісім місяців поточного року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 2 мільярди гривень.Бюджетні призначення по загальному фонду виконано на 118,8%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи зросли вдвічі, зокрема загальний фонд бюджету області збільшилися на майже 700 мільйонів гривень.

Більшу частину прибутку складає податок на доходи фізичних осіб. За звітний період саме такого збору отримано понад мільярд, що на 370 мільйонів більше минулорічного.

Перевищують показники 2015 року і з податку на нерухоме майно в частині плати за землю.

В області проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так у серпні в бюджетах районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення на ці потреби направлено майже 74% усіх видатків, на захищені статті – понад 90%.

Незважаючи на це, станом на 1 вересня заборгованість із виплати заробітної плати, терміни виплати якої пройшли, склала 11,7 мільйонів гривень.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету. Це питання знаходиться під постійним контролем і увагою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.