Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 12:47:40

Загальна сума заборгованості із заробітної плати по м. Чернігову станом на 01.08.2016 склала 15,4 млн. грн.

27.08.2016   10:47

Як повідомила в.о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Галина Мушенок, загальна сума заборгованості із заробітної плати по м. Чернігову станом на 01.08.2016 склала 15,4 млн.грн. по 25 підприємствах, у т.ч. по 15 економічно-активних підприємствах на суму 7,3 млн.грн, по 3 - х підприємствах - банкрутах на суму 5,9 млн.грн, а також по 8 підприємствах, що призупинили діяльність, на суму 2,2 млн.гривень.

«З метою вжиття заходів щодо забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати та збільшення надходжень до місцевих бюджетів на постійній основі проводиться співпраця  Чернігівської ОДПІ з органами місцевого самоврядування.

За результатами вжитих спільних заходів  на теперішній час виплачена заборгованість із заробітної плати у сумі 4,5 млн.грн,  до бюджету спрямовано 617,2 тис.грн податку на доходи фізичних осіб. Крім того, залучено до сплати податку на доходи фізичних осіб 446 підприємств, якими також сплачено до бюджету понад 1,5 млн.грн податку», - зазначила податківець.

Питання легалізації трудових відносин, реалізації гарантій оплати праці та організація заходів щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати  постійно знаходяться в центрі уваги фахівців Чернігівської ОДПІ.

Зокрема, постійно проводиться індивідуально - роз’яснювальна робота з керівниками підприємств та організацій, які виплачують заробітну плату у розмірах, менших за встановлений законодавством мінімум. За результатами проведеної фахівцями інспекції роботи за січень - липень поточного року 117 підприємств підвищили рівень заробітної плати та поповнили бюджет податком на доходи фізичних осіб на майже 657 тис.гривень.
      
З початку року проведено 109 документальних перевірок юридичних осіб з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками, своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. За результатами таких перевірок надійшло до бюджету 224,9 тис.грн податку.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Керівника одного із районних управлінь ГУ ДСНС України в Чернігівській області викрито на отриманні неправомірної вигоди

Керівника одного із районних управлінь ГУ ДСНС України в Чернігівській області викрито на отриманні неправомірної вигоди 12:42

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігові) територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань Національної поліції України на отриманні неправомірної вигоди викрито у м. Чернігові керівника одного із районних управлінь ГУ ДСНС України в Чернігівській області.

Презентовано збірку публікацій

Презентовано збірку публікацій "З минулого села Андріївки Чернігівського повіту: видатні постаті, історія храму" 12:34

10 червня у читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання клубу "Краєзнавець", де була презентована збірка публікацій "З минулого села Андріївки Чернігівського повіту: видатні постаті, історія храму".

Упродовж минулого тижня надзвичайники 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:23

Упродовж минулого тижня (з 07.06. по 14.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 187 чоловік особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:20

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.