Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 09:37:17

Загальна сума заборгованості із заробітної плати по м. Чернігову станом на 01.08.2016 склала 15,4 млн. грн.

27.08.2016   10:47

Як повідомила в.о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Галина Мушенок, загальна сума заборгованості із заробітної плати по м. Чернігову станом на 01.08.2016 склала 15,4 млн.грн. по 25 підприємствах, у т.ч. по 15 економічно-активних підприємствах на суму 7,3 млн.грн, по 3 - х підприємствах - банкрутах на суму 5,9 млн.грн, а також по 8 підприємствах, що призупинили діяльність, на суму 2,2 млн.гривень.

«З метою вжиття заходів щодо забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати та збільшення надходжень до місцевих бюджетів на постійній основі проводиться співпраця  Чернігівської ОДПІ з органами місцевого самоврядування.

За результатами вжитих спільних заходів  на теперішній час виплачена заборгованість із заробітної плати у сумі 4,5 млн.грн,  до бюджету спрямовано 617,2 тис.грн податку на доходи фізичних осіб. Крім того, залучено до сплати податку на доходи фізичних осіб 446 підприємств, якими також сплачено до бюджету понад 1,5 млн.грн податку», - зазначила податківець.

Питання легалізації трудових відносин, реалізації гарантій оплати праці та організація заходів щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати  постійно знаходяться в центрі уваги фахівців Чернігівської ОДПІ.

Зокрема, постійно проводиться індивідуально - роз’яснювальна робота з керівниками підприємств та організацій, які виплачують заробітну плату у розмірах, менших за встановлений законодавством мінімум. За результатами проведеної фахівцями інспекції роботи за січень - липень поточного року 117 підприємств підвищили рівень заробітної плати та поповнили бюджет податком на доходи фізичних осіб на майже 657 тис.гривень.
      
З початку року проведено 109 документальних перевірок юридичних осіб з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками, своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. За результатами таких перевірок надійшло до бюджету 224,9 тис.грн податку.

Останні новини Чернігівщини

Вироком суду призначено покарання крадію деревини

Вироком суду призначено покарання крадію деревини 09:20

Вироком Чернігівського районного суду мешканця одного із сіл Чернігівського району та області визнано винним у вчиненні крадіжки деревини (ч.1 ст.185 КК України) та призначено покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

Поліцейські розшукали та притягли до відповідальності водія, який

Поліцейські розшукали та притягли до відповідальності водія, який "дрифтував" у центрі Прилук 09:16

Ввечері поліцейські отримали повідомлення від обурених мешканців Прилук про небезпечні маневри автомобіля «Subaru» біля центральної площі міста. В результаті значної мобілізації сил та інтенсивної роботи поліція встановила особу правопорушника.

Чернігів: внаслідок вибуху та пожежі в приватному гаражі постраждало 2 чоловіків

Чернігів: внаслідок вибуху та пожежі в приватному гаражі постраждало 2 чоловіків 09:05

26 лютого о 12:04 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух з послідуючим горінням в приватному гаражі, що по вул. Кільцевій, 16.

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій 08:53

World NGO Day офіційно виник в 2010 році і відзначався 12 державами Балтійського моря. Вперше відзначено на рівні ООН в 2014 році.