Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:50:14

Росіяни призначили нового директора “Чексілу” – екс-керівника білоруської фабрики “8 марта”

20.08.2016   10:02Агенцiя

Директором ПрАТ “Камвольно-суконна компанія” Чексіл “(Чернігів), великого виробника вовняних тканин для пошиття одягу, призначений Василь Шитіков, який до 2015 року протягом 10 років займав посаду директора великого виробника трикотажу ВАТ “8 березня” (Гомель, Білорусь).

Згідно з публікацією КСК “Чексіл” в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, таке рішення прийняла наглядова рада компанії, звільнивши з посади директора Олександра Рощинского за його бажанням, повідомляє Інтерфакс-Білорусь.

Рощинский обіймав посаду директора компанії протягом семи місяців (з 12 лютого 2016 року).

Шитіков призначений на три роки.

Місце його роботи після 30 січня 2015 року в повідомленні не вказано.

За інформацією білоруських ЗМІ, в 2014 році Комітет держконтролю Гомельської області ставив питання про звільнення Шитікова з посади директора ВАТ “8 березня” на підставі виявленого факту залучення ним вигідних позик на споживчі потреби фабрики, якій в той же час доводилося брати дорогі кредити на виплату зарплати.

КСК “Чексіл” виробляє камвольні та суконні тканини для пошиття одягу різноманітного призначення: для піджаків, костюмів, брюк і пальто – як чоловічих, так і жіночих, а також для військової та корпоративної уніформи.

У 2015 році компанія скоротила чистий дохід на 37,6% в порівнянні з 2014 роком – до 74,47 млн. грн. і наростила чистий збиток на 7,3% – до 167 млн. грн.

Згідно з даними НКЦБФР, на початок 2016 року власником майже 99,8% акцій КСК є ПрАТ “Менеджінг компані”, в якому 19,5% акцій належить латвійській Lexicon group,26% – громадянину РФ, і трьом фізособам-резидентам відповідно два пакети по 10% і один – 14% акцій.

До складу акціонерів ПАТ “Менеджінг компані” в 2014 році увійшли два громадянина Росії – Валерій Климко і Антон Громов (з пакетами по 26%). При цьому останній очолив наглядову раду КСК “Чексіл”.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.