Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 12:08:50

Про подальшу співпрацю Чернігівщини та Польщі в агропромисловій сфері

18.08.2016   13:18Агенцiя

Керівників промислових та аграрних підприємств області ознайомили з можливостями та перспективами співробітництва з потенційними польськими партнерами-інвесторами на нараді в облдержадміністрації 17 серпня.

Зібрання проводив заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, який координує співробітництво української та польської сторін у сфері промисловості.

Нещодавно відбулася робоча зустріч представників обласної влади з делегацією польського міста Познань, де Сергій Сергієнко презентував закордонним гостям промисловий потенціал Чернігівщини. Він окреслив основні можливі напрями співпраці між підприємцями обох країн, що зацікавило керівників Великопольської промислово-торговельної палати.

Начальник Управління промисловості, транспорту і зв’язку ОДА Сергій Меженний повідомив, що потенційні партнери зацікавлені у виробництві українською стороною пресів, штампів, прес-форм, лиття кольорових металів та пластмас під тиском. В галузі легкої промисловості їх цікавить можливість пошиття чохлів та гальмівних парашутів. У деревообробній – переробка вторинної сировини.

Сергій Меженний вважає, що підприємствам Чернігівщини є що запропонувати потенційним інвесторам, адже область має виробничі можливості, передові технології та кваліфіковані кадри.

В. о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний проінформував учасників зібрання про стан аграрного комплексу області. На сьогодні експорт аграрної продукції Чернігівщини у країни ЄС становить 33,1%, в тому числі і в Польщу. До останньої в основному експортується мед, матеріали рослинного походження (соки), їстівні плоди і ягоди, жири та олії тваринного та рослинного походження, макуха та різні залишки харчової галузі.

Олег Крапивний наголосив на тому, що активізація економічного співробітництва з підприємствами агропродовольчого сектору Польщі та використання їх досвіду дозволить підвищити конкурентоспроможність вітчизняних агроформувань на європейській арені.

Під час зустрічі досягнуто домовленості, що очільники підприємств нададуть свої анкети та пропозиції щодо активізації та розширення співпраці з польськими партнерами до Управління промисловості, транспорту і зв’язку ОДА. Після узагальнення наданих матеріалів інформацію буде передано бізнесовим колам Республіки Польща.

Останні новини Чернігівщини

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків 09:53

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова 09:51

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури колишньому генеральному директору одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради у спосіб, передбачений ст. 135 КПК України, повідомлено підозру за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю 09:41

У Березовому гаю з’явився перший в Чернігові майданчик для вільного вигулу собак. Незабаром мають збудувати ще два – у парку на розі проспекту Миру та вулиці Софії Русової, а також на вулиці Красносільського у мікрорайоні Масани.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини