Анулювали ліцензію з виробництва лікарських засобів ПАТ "Чернігівське Хімволокно"
Перелік суб'єктів господарювання, яким анульовано ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів на підставі п. 3 частини 2 статті 16 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" у зв'язку з наявністю у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи.
1. Публічне акціонерне товариство «Чернігівське Хімволокно»
Місцезнаходження:
14001, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Щорса, будинок 78
Ідентифікаційний код:
00204048
Анулювати ліцензію серії АВ № 578990 від 25.08.2011 на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів.
за місцем провадження діяльності:
14001, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Щорса, будинок 78
Diklz.gov.ua
http://uphiq.org/news/pharmnews/01897n
Останні новини Чернігівщини
Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00
У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.
Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24
У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.
З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32
З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24
Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».