Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 14:13:31

Аграрії області мають шанс установити абсолютний рекорд

17.08.2016   09:30Агенцiя

Станом на 15 серпня, попри спричинені опадами перерви у проведенні жнив, зернові та зернобобові культури зібрані з площі 286,7 тисячі гектарів, що становить 44% від прогнозованих обсягів збирання, і на 0,4 тисячі гектарів більше, ніж було на цей день минулого року.

Врожайність – 36,5 центнера з гектару (+2,7 центнера з гектару порівняно з показниками 2015 року), намолочено – 1046,3 тисячі тон, що на 80 тисяч тонн більше, ніж станом на аналогічний періоду минулого року.

У цей час аграріями області активно збирається врожай зернобобових культур (люпин та інші), розпочато збирання гречки: середня врожайність з перших 480 гектарів – 12,2 центнера з гектару, що вище прогнозованої на 3,1.

Загальну ситуацію в аграрному секторі коротко прокоментував голова ОДА Валерій Куліч: «Перш за все хочу привітати аграріїв Чернігівщини з намолотом першого мільйона тонн! Ми вже практично завершили збирання ранніх зернових і йдемо з урожаєм кращим, ніж минулого року. Проте завданням, яке стоїть на цей рік, є намолот чотирьох мільйонів тонн. Якщо вдасться цього досягнути, а підстави сподіватися на це є, планово, за нинішніми показниками це виглядає реальним – це буде рекордний урожай за всю історію області. Попередні ж два роки Чернігівщина збирала близько 3,5-3,6 мільйона тонн зерна».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.