Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 18:22:52

Платниками податків до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини сплачено більше 3 мільярдів гривень

16.08.2016   08:10Агенцiя

Протягом січня-липня 2016 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області від платників податків надійшло понад 3 млрд. грн., з них 54 відсотки коштів залишилися у розпорядженні місцевих громад області.

До державного бюджету зібрано 1млрд. 396 млн. грн., що у 1,4 рази більше порівняно з минулорічним періодом. Доходи бюджету в основному сформовано за рахунок податку на додану вартість (32 відс. загальної суми), податку з доходів фізичних осіб та військового збору (32 відс.), рентної плати за користування природними ресурсами (23 відс.), податку на прибуток підприємств (10 відс.).

Місцеві бюджети області за 7 місяців поточного року отримали 1 млрд. 621 млн. грн. податків та зборів. За рахунок внесених до законодавства змін спостерігається зростання надходжень у півтора рази у порівнянні з відповідним періодом минулого року. На наповнення місцевих бюджетів значним чином впливає сплата податку з доходів фізичних осіб, якого надійшло 927 млн.грн. (57 відс. загальної суми).

Від справляння земельного податку бюджети територіальних громад поповнились на 278 млн.грн. (17 відс. всієї суми доходів), від сплати податку на житлову та нежитлову нерухомість – на 15,4 млн.грн. (1 відс.). Платниками єдиного податку до місцевих бюджетів сплачено 180 млн.грн., за рахунок цього сформована майже десята частина доходів місцевих бюджетів.

Акцизного податку від роздрібного продажу підакцизних товарів надійшло майже 123 млн.грн. (7,6 відс. загальної суми доходів місцевих бюджетів).

Найбільші надходження до місцевих бюджетів забезпечено установами та організаціями сфери державного управління, культури, освіти і охорони здоров’я – 396 млн.грн., підприємствами галузі сільського господарства – 277 млн.грн., торгівлі та громадського харчування – 197 млн.грн., фізичними особами – підприємцями та платниками земельного податку – 185 млн.грн., підприємствами обробної промисловості – 145 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини