Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:13:10

Вантаж вартістю понад 400 тисяч гривень переміщувався з порушенням митного законодавства

25.10.2011   06:53

При здійсненні митного контролю вантажу, який переміщувався з Туреччини до Російської Федерації через пункт пропуску “Сеньківка”, співробітники митниці виявили розбіжність між даними щодо товарів, що фактично знаходяться у причепі автомобіля та тими, що зазначені у товаросупровідних документах.

Згідно документів автомобіль мав переміщувати вантаж “тканини синтетичні, рекламна продукція, тасьма та ворсова тканина”. Порушення співробітники митниці виявили під час проведення митного огляду вантажу у пункті пропуску. Більш ретельна перевірка здійснювалась вже у Чернігові.

Встановлено, що загалом в автомобілі з порушенням митних правил переміщувався вантаж на загальну суму 417,6 тисяч гривень. Це товари турецького виробництва: комплекти постільної білизни, тканини, магніти, тримачі для штор, тощо.

Протокол про порушення митних правил складено відносно посадової особи турецької фірми, що є відправником вантажу, за фактом вчинення дій, спрямованих на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю.

Митному органу були надані документи, що містять неправдиві дані, щодо кількості, вартості та асортименту товару. Товар, що переміщувався з порушення законодавства, затримано до рішення суду.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.