Чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня" запрошує на роботу швачок
Та не біда, якщо ви не маєте професії, перед працевлаштуванням вам організують навчання безпосередньо на робочому місці. Про це йшлося на ярмарку вакансій у Чернігівському міському центрі зайнятості.
На «Берегині» сьогодні потрібні складальники верху взуття, які збирають деталі взуття за допомогою спеціальних машин. За таку роботу обіцяють платити 4000 грн.
Представники фабрики розповіли безробітним про особливості технологічного процесу виготовлення взуття та запросили їх відвідати підприємство, аби на власні очі переконатися у його стабільній роботі, безпосередньо ознайомитися з умовами праці колективу.
Із 12 присутніх на заході шукачів роботи четверо отримали направлення.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression