Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:05:31

Протягом липня платниками Чернігівщини сплачено понад 409 мільйонів гривень податків

05.08.2016   16:01Агенцiя

Понад 409 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів зібрано на Чернігівщині до бюджетів усіх рівнів у липні 2016 року.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились 68,2 млн. гривень.

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, надходження до загального фонду державного бюджету склали 148,2 млн. гривень.

Це забезпечено за рахунок збільшення надходжень з податку на доходи фізичних осіб, військового збору, ПДВ та акцизного податку.

До місцевих бюджетів протягом липня перераховано 261,3 млн. гривень, що на 46,2 відс. або 82,6 млн.грн. перевищує суму, що надійшла до місцевих бюджетів у липні минулого року.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області за місяць сплачено - 199,4 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.