У першому півріччі 2016 року в Чернігівській області введено в експлуатацію 547 об’єктів будівництва
Управління Держархбудінспекції в Чернігівській області у першому півріччі 2016 року зареєструвало 1,5 тисяч дозвільних документа у сфері будівництва.
Серед них 284 декларації про початок виконання підготовчих та будівельних робіт; 547 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації; 672 опрацьовані повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт.
В поточному році розпочалось будівництво низки соціально-важливих для Чернігівського регіону об’єктів. Зокрема, будівництво тролейбусної контактної лінії по вул. Козацькій в м. Чернігові та будівництво теплової електростанції на біопаливі (відходи деревина) встановленою електричною потужністю 3,5 Мвт, що знаходиться на території Корюківської міської ради.
За 6 місяців 2016 року в Чернігівській області Державна архітектурно-будівельна інспекція України ввела в експлуатацію 206 житлових та 341 комерційних об’єктів. Із житлових об’єктів - 6 багатоквартирних будинків загальною площею 25,4 тис. кв. м., а також 202 індивідуальних будинків загальною площею 24,1 тис. кв. м.
Найбільш активно будівництво відбувалось у м. Чернігові та Чернігівському районі. В січні-червні 2016 року тут введено в експлуатацію 72 індивідуальних та 5 багатоквартирних будинків. Також значні темпи будівництва спостерігалися в м. Прилуки та Козелецькому районі. Середня площа зданого в експлуатацію індивідуального житла склала 119,4 кв. м.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.