Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:27:41

Діяльність підприємств автомобільного транспорту Чернігова в січні–червні. ДОВІДКА

22.07.2016   14:28Агенцiя

Вантажний автотранспорт обласного центру, з урахуванням перевезень виконаних фізичними особами-підприємцями, у січні–червні 2016 р. доставив замовникам 422 тис.т вантажів що на 28% більше рівня січня–червня 2015 р.

Вантажооборот виконано в обсязі 174 млн.ткм (на 20% більше), повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області

Фізичні особи-підприємці на власному автотранспорті виконали більше половини (56%) обсягів вантажоперевезень та 47%  вантажообороту  міста.

Пасажирський автомобільний транспорт підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Чернігова  перевіз 16 млн. пасажирів, що становило 99% рівня січня–червня 2015р. Пасажирооборот виконано в обсязі 171 млн.пас.км (98%). 

Приватні перевізники здійснили більше третини (39%) обсягу пасажирських перевезень у місті.  Ними виконано понад 90% обсягів пасажирських перевезень в обласному центрі, решту – на приміському та міжміському сполученнях.

Щодня  послугами маршрутного автотранспорту міста, у середньому, користувалися 88 тис. пасажирів.
У загальнообласних показниках частка обсягу вантажних та пасажирських перевезень, виконаних автоперевізниками міста, становила 61% та 69% відповідно.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.