Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 04:35:01

Піврічний внесок платників податків м. Чернігова склав майже 1,7 млрд. гривень

12.07.2016   08:51

Підсумовуючи роботу Чернігівської ОДПІ за перше півріччя 2016 року в.о. начальника інспекції Ярослав Кульбака поінформував, що надходження до загального фонду державного бюджету за січень-червень 2016 року від платників інспекції склали 462,8 млн.грн і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року майже на 19,5 відс. або на 75,7 млн.гривень.

Так, надходження податку на прибуток склали 60,4 млн.гривень. Платниками міста перераховано 186,9 млн.грн податку на додану вартість. У той же час, з початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 183,5 млн.грн податку на додану вартість. Для порівняння - за шість місяців 2015 року платникам податку на рахунки відшкодовано 92 млн.гривень.

На підтримку української армії платники Чернігівської ОДПІ спрямували 44,6 млн.грн військового збору.

Місцеві бюджети протягом січня - червня цього року теж отримали на 213,4 млн.грн більше минулорічного - 625,4 млн.гривень. Впродовж півріччя надходження податку на доходи фізичних осіб - основного джерела наповнення місцевого бюджету склали 348,5 млн.гривень.

«Питання контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати має першочергове соціальне значення. Серед найбільших ухилень від оподаткування та порушень законодавства залишаються заборгованість, зарплата «в конверті», або її виплата у розмірі, що не відповідає законодавчо встановленому розміру», - розповів керівник податкової.

Так, завдяки вжитим заходам щодо детінізації доходів населення, з початку року інспекція посприяла оформленню трудових відносин суб’єктами господарювання з 666 найманими працівниками, залучено до державної реєстрації 77 осіб, підвищили рівень оплати праці 49 суб’єктів господарювання.

Поповнішала місцева скарбничка на 54,2 млн.грн і за рахунок надходжень акцизного податку, які перевищили минулорічний показник на 18,7 млн.гривень.

«Акцизний податок залишається стабільним додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів та може бути направлений на потреби мешканців громади. Враховуючи це, для нас пріоритетним напрямом роботи залишається виявлення незаконної реалізації підакцизних товарів», - зазначив Ярослав Кульбака.

За 6 місяців надходження єдиного внеску склали 561,8 млн.гривень. Посадовець акцентував увагу на тому, що шляхом реалізації реформ у податковій сфері з  цього року роботодавцям суттєво знижена ставка єдиного внеску до 22 відсотків на фонд заробітної плати, найманим працівникам  скасовано утримання єдиного внеску з заробітної плати.

Для  поліпшення умов комфортного отримання адміністративних послуг платниками податків постійно удосконалює свою роботу і Центр  обслуговування платників інспекції, який пропонує платникам широкий перелік різноманітних послуг. За півріччя поточного року Центром  надано близько 15000 адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. Впродовж півріччя розглянуто 53 письмових звернення та 58 запитів на отримання публічної інформації.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини