Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 23:52:02

Завдяки мінеральним добривам митники Чернігівщини перерахували до бюджету 378,3 мільйони

11.07.2016   14:41Агенцiя

Саме таку суму було перераховано Чернігівською митницею ДФС до Держбюджету у червні за оформлення товарів.

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що сума коштів, перерахованих до державного бюджету у червні, склала 378,3 млн. гривень. Найбільше надійшло коштів від справляння податку на додану вартість – 327,4 млн. грн., акцизного податку – 2 млн. грн. та ввізного мита – 46,3 млн. гривень.

Oсновними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС, у червні були:

- мінеральні добрива  (сплачено 124,7 млн.грн.);
- тютюнова сировина (37,5 млн.грн.);
- сигарети (36,9 млн.грн.);
- пневматичні гумові шини (14,1 млн.грн.);
- фільтропалички (13,1 млн.грн.).

Обсяг оподаткованого імпорту склав у вартісному виразі - майже  1,5 млрд. грн. , а у ваговому – 111, 3 тисяч тонн. У порівнянні з червнем минулого року надходження митних платежів збільшилися на 103 млн. гривень.

Сектор комунікацій відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини