Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 01:09:35

З початку року платниками Чернігівщини сплачено понад мільярд гривень ЄСВ

07.07.2016   14:23Агенцiя

Про це повідомили фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській. За підсумками півріччя сума сплаченого платниками Чернігівської області єдиного соціального внеску склала 1 113,3 млн. гривень.

З цієї суми 92,4 відсотки - 1029,2 млн. грн. -  надійшло від юридичних осіб. Фізичними  особами - підприємцями  сплачено 7,6 відсотків від загальної суми або 84,1 млн. гривень. 
         
Найбільші надходження забезпечені платниками, які перебувають на обліку в Чернігівській, Прилуцькій та Ніжинській ОДПІ.

Своєчасна сплата  ЄСВ це не тільки обов’язок перед державою, але  і захищені  соціальні гарантії для кожного з нас.

ДФС в області завдячує платникам, які вчасно і добровільно сплачують  визначені суми,  і застерігає неплатників, що за порушення сплати, або несвоєчасної сплати єдиного соціального внеску  вони будуть нести адміністративну відповідальність.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.