Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 00:47:54

Дотримання вимог законодавства при виплаті заробітної плати працівникам – на контролі у фіскальної служби області

02.07.2016   13:00Агенцiя

З початку року підрозділами податків і зборів з фізичних осіб перевірено 96 суб’єктів господарювання з питання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та з питання повноти нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

За результатами проведених перевірок донараховано 7082,1 тис. грн., в тому числі 1030,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 6052,1 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 724,2 тис. грн., в тому числі ПДФО – 490,7 тис. грн., ЄСВ – 233,5 тис. грн. 

Під час проведення 18 документальних перевірок суб’єктів господарювання виявлено факти неперерахування, або несвоєчасного перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших виплат податку з доходів фізичних осіб. За даними фактами до бюджету додатково нараховано 817,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 146,9 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В області постійно здійснюються заходи направлені на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці суб’єктами господарювання. З цією метою проводиться перевірочний аналіз податкової звітності, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить з інших джерел.   

За рахунок проведення саме таких заходів, працівники фіскальної служби  за підсумками січня – травня поточного року посприяли офіційному оформленню трудових відносин 1291 найманого працівника, до державної реєстрації залучено 460 осіб, а до бюджету додатково спрямовано 689,0 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.