Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:24:10

Чернігівська ТЕЦ: підготовка до зими йде за графіками

21.06.2016   15:20Агенцiя

Підготовка КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років не відстає від графіків. Про це повідомив директор підприємства Олександр Шевченко.

За його словами, випробування і ремонт теплових мереж проводяться згідно з графіками ремонтів, погоджених із Чернігівською міською радою. «На сьогодні в обласному центрі Чернігівщини ремонт магістральних теплових мереж виконано на 38,5% від запланованих обсягів, випробування і ремонт розподільчих теплових мереж – на 53%», - зазначив О.Шевченко. Він додав, що традиційно у Чернігові проведено гідравлічне випробування мереж, виявлені при цьому недоліки планово усуваються. Також тривають ремонти центральних теплових пунктів, на окремих із них уже проведені ремонти бойлерів, насосів, арматури, теплоізоляції, електрообладнання, систем управління і контролю.

Виконуються заходи з підготовки систем опалення, утеплення і освітлення виробничих будівель і споруд, а також заходи щодо попередження пошкоджень устаткування, технологічних схем в умовах низьких температур, приведення технічного стану ізоляції трубопроводів теплових мереж до вимог нормативної і проектної документації. У житлових будинках з початку року встановлено 95 приладів обліку теплової енергії.

Крім того, триває накопичення вугілля згідно з укладеними договорами на постачання. На сьогодні запас вугілля складає понад 42 тис. тонн.
«До початку опалювального сезону підприємство буде готове 100%», - запевнив керівник.

Водночас, він наголосив на важливості вчасних розрахунків за тепло і гаряче водопостачання з боку споживачів, адже від наявності обігових коштів залежить щоденна робота ТЕЦ. Станом на другу декаду червня борги чернігівців за спожиті тепло і гарячу воду сягають понад 23,5 млн грн., що негативно впливає на діяльність підприємства. «Без гарантованої оплати населення за спожиті послуги неможлива безаварійна та безперебійна робота Чернігівської теплоелектроцентралі», - підкреслив О.Шевченко.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.