Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 00:57:26

Напередодні Дня Конституції України ділянка км 1+310 – 25+310 дороги Т-25-35 буде введено в експлуаьацію

21.06.2016   08:13

Територіальна автомобільна дорога державного значення загального користування Т-25-35 Козелець — Карпилівка — Сорокошичі поєднує між собою міжнародну автодорогу М-01 та регіональну Р-69 (переводиться з Т-10-01), з’єднує м. Київ та зазначені дороги з центром Північного оперативного командування Міноборони України смт Гончарівське та учбовим центром Міноборони України смт. Десна, об'єкти національного і культурного надбання природно-заповідного фонду та історико-культурним центром смт. Остер розташованого на півночі Козелецького району (пам’ятки архітектури древньокиївської доби та середньовіччя. Місце масового відпочинку та оздоровлення).

Ремонт ділянки вказаної автодороги  довжиною 3 км по забезпечує життєдіяльність та вирішення соціально – економічних питань майже  11 тисяч жителів м. Остер та ще 3 населених пунктів, які входять до складу громади.

Основні обсяги виконаних робіт:
   
Виявлені дефекти негативно впливають на умови, безпеку та комфортність руху автотранспорту (не забезпечується розрахункова швидкість руху, створюються аварійні ситуації тощо).
Ділянка дороги потребує відновлення транспортно-експлуатаційного стану шляхом виконання ремонтних робіт з поточного середнього ремонту по всім зафіксованим дефектам обстежених елементів та інженерних споруд, а саме:
- для забезпеченням нормативного поперечного ухилу передбачити зрізання узбіч та планування узбіч на ширину 2,00м. Всі будівельні роботи по відновленню експлуатаційного стану земляного полотна виконувати з додержанням вимог природоохоронного законодавства.
-  відновити транспортно-експлуатаційний стан покриття проїзної частини дороги шляхом улаштування тонкошарового покриття з асфальтобетонної суміші поверх існуючого дорожнього одягу. Попередньо виконати ямковий ремонт асфальтобетоном та вирівнювання поперечного профілю існуючого покриття асфальтобетоном з забезпеченням двоскатного поперечного профілю з нормативним ухилом 25‰.
Фрезерування існуючого покриття 1045 м2;
Планування узбіч земляного полотна механізованим способом  - 8772 м2;
Ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю – 1317 м2;
Вирівнювання покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю – 21230 м2;
Улаштування покриття із гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші – 21230 м2;
Ремонт оглядових колодязів (люків) – 11 од.;
Улаштування дорожньої розмітки – 3,3 км;
Установлення дорожніх знаків – 18 од.


 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини