Тендер для закупівлі Черніговом десяти нових тролейбусів: сьогодні відкрили пропозиції учасників торгів
В Чернігівському тролейбусному управлінні відбулось розкриття пропозицій учасників конкурсних торгів щодо закупівлі цим комунальним підприємством Чернігівської міської ради 10 нових тролейбусів.
Пакети з документами та ціновими пропозиціями учасників відкривалися на засіданні тендерного комітету в присутності журналістів та представників громадськості.
Як оголосив голова тендерного комітету заступник директора КП «ЧТУ» Станіслав Медведський, від продавців надійшло три конкурсних пропозиції.
Підприємство з м. Луцька Волинської області пропонує тролейбуси «Бєлкоммаш» моделі 321 за ціною 3 млн 899 тис. грн з ПДВ за один тролейбус.
Підприємство з м. Мінська (Білорусь) пропонує тролейбуси тих же моделі та виробника за ціною 4 млн 800 тис. грн за 1 тролейбус.
Обидва ці підприємства надали документи про те, що вони є офіційними дилерами «Бєлкоммаша».
Підприємство з м. Дніпропетровська пропонує тролейбуси «Дніпро Т 203» за ціною 4 887 тис. грн з ПДВ за одиницю.
Окрім ціни, пропозиції учасників відрізняються обсягом гарантій, які вони надають на свій товар.
Тендерний комітет тепер має до 20 днів на більш ретельну перевірку наданих учасниками документів та оголошення переможця.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.