Сільгоспвиробники області — на виставці "Агро-2016"
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий урочисто відкрили XXVIII Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2016», яка зібрала найкращих виробників сільгосппродукції з 20 країн світу.
Володимир Гройсман зазначив, що для української економіки аграрний сектор є надзвичайно важливим, тому необхідно збільшувати інвестиції в нього, розробити ефективну систему підтримки, і передовсім, — підтримки фермерських господарств. Необхідно розширювати виробничі потужності аграріїв, покращувати якість продукції та, що дуже важливо, переходити до більш глибокої переробки сільгосппродукції, наголосив Прем’єр-міністр.
Делегація від Чернігівщини на чолі з директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергієм Хоботнею також взяла участь у першому робочому дні виставки.
Сільгосппідприємства області представили на виставці племінну велику рогату худобу молочного та м’ясного напряму (ПСП «Пісківське» Бахмацького району, ТОВ «Агрікор-Холдинг» Прилуцького району, ТОВ «Головеньківське плюс» Борзнянського району), препарати для сільськогосподарських культур, розроблені Чернігівським інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України, соки фермерського садівничого господарства «Золотий Пармен».
Крім того, відвідувачі мали змогу оглянути молочні продукти та консерви, макаронні вироби, безалкогольні напої та мінеральні води, плодоовочеві консерви, мед, пиво, хлібобулочні вироби, солодощі, м'ясну та іншу продукцію, вироблену аграріями Чернігівщини.
— Результати заходу свідчать, що це не просто виставка, а й можливість ознайомитися із новими розробками, впровадження яких допоможе збільшити прибутки агрогосподарств. Це й шанс знайти вигідні фінансові програми та зустріти нових партнерів, одержати новий поштовх для розвитку, — зазначив Сергій Хоботня.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.