Чернігівською митницею ДФС у травні перераховано до Держбюджету 272,6 мільйони гривень
Протягом травня Чернігівською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України 272 688,9 тисяч гривень митних платежів. Показник середньоденного перерахування у травні 2016 року склав 14,3 мільйони гривень.
У розрізі податків надходження становлять: податок на додану вартість – 245 мільйонів гривень, акцизний податок – 2,5 мільйони, ввізне мито – 22,6 мільйони, решту платежів складають – вивізне мито, єдиний збір та інші.
Основні бюджетоформуючими товарами у травні були: сигарети, мінеральні добрива, тютюнова сировина, пневматичні гумові шини та пиво солодове.
У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що з метою забезпечення надходжень до бюджету здійснюються заходи з контролю за повнотою оподаткування товарів при митному оформленні. Завдяки цьому додаткові надходження у травні склали понад 10 мільйонів гривень.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.