Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:03:45

Чернігів закупає 10 нових тролейбусів та готує новий тролейбусний маршрут

04.06.2016   07:34

10 червня Чернігів визначиться з тим, у кого та за якою ціною будуть закуплені 10 нових тролейбусів. Цього дня мають бути розкриті пропозиції учасників тендеру, оголошеного 29 березня, та визначено його переможця.

Про це повідомив заступник Чернігівського міського голови Олександр Кириченко 1 червня на нараді, присвяченій презентації нової схеми маршрутів пасажирських перевезень міста Чернігова.

Він, зокрема, сказав:

-  Я з самого початку говорив і зараз наголошую, що пріоритету розвитку електротранспорту в Чернігові ніхто не відміняв. Але з тим рухомим складом, який є на сьогодні, щось декларувати було би безглуздо.

Коли ще не було ніяких маршрутних таксі, місто обслуговувалося 144 тролейбусами. Звісно, зараз такої кількості не потрібно. По-перше, це було би неефективно, по-друге, зараз такої кількості працюючих тролейбусів навіть нема.

За новими розрахунками, сьогодні їх Чернігову треба 82 одиниці, плюс 7% обов’язково береться в резерв. Тобто це до 90 тролейбусів потрібно – не тих, що горять і ламаються, а таких, що реально працюють. Коли ми це забезпечимо, практика покаже, що там, де буде дублювання, маршрутні таксі поступово з маршрутів підуть.

Тобто наше завдання зараз – максимально наповнити новими сучасними тролейбусами транспортну мережу. І 10 червня після відкриття пропозицій тендеру стане зрозуміло, в якого виробника закупатимуться ці нові тролейбуси, якими саме вони будуть.

Також заступник міського голови повідомив присутнім, серед яких було багато журналістів, що зараз у Чернігові триває не тільки оновлення рухомого складу тролейбусного парку, а й оновлення контактної мережі. А саме, по вул. Козацькій вже закінчується прокладання нової тролейбусної лінії, по якій буде пущено новий тролейбусний маршрут №11 (Бобровиця – вул. Незалежності).  Планується, що контактна мережа там буде підключена вже в цьому місяці, а маршрут запрацює у липні-серпні:

- До кінця червня ми почнемо випробовувати цю лінію, побачимо можливі зауваження, а з липня будемо наповнювати її тролейбусами, бажано новими.

Тролейбуси закупаються за кошти бюджету м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини