Керівником Чернігівської ТЕЦ призначено Олександра Рибалку
Керівником КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» призначено Олександра Рибалку. Відповідний наказ підписала генеральний директор ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» Олена Таранік.
Згідно з документом, О.Рибалка призначений в.о. директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» з 1 червня. До цього часу він обіймав посаду заступника директора цього ж підприємства.
Олександр Васильович Рибалка народився 14 листопада 1976 року у смт. Козелець Чернігівської області. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України, у 2010 році – Чернігівський національний технологічний університет. Має досвід професійної діяльності на керівних посадах на великих підприємствах – АК «Київводоканал» та ПАТ «Черкаське Хімволокно», а також у державних установах.
На Чернігівській ТЕЦ на різних посадах працював упродовж 8 років.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.