До відома автоперевізників та учасників дорожнього руху!
Управління Державтоінспекції УМВС України в Чернігівській області, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області і Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації повідомляють, що з метою збереження доріг під час весняного відтавання ґрунтів, на виконання розпорядження Чернігівської облдержадміністрації, за погодженням з Укравтодором

З 19 березня по 20 квітня обмежено рух:
1. транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 8 тонно-сил:
– на автомобільних дорогах державного значення
– Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці км 151 – км 209 від м.Прилуки до межі з Сумською областю );
– Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (км 14 – км 211 на всій протяжності);
– Р-13 Чернігів-Городня-Сеньківка (на всій протяжності);
– Р-56 “Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич“(на ділянці км 10 – км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзді до м.Славутич (на всій протяжності);
– Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород – Сіверський – Глухів – КПП “Катерінівка“(на всій протяжності в межах Чернігівської області);
– Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин ( на ділянці км0 – км66, та км80 – км155, до перехрестя з дорогою Н-07 );
– Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка”(на всій протяжності);
2.вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 6 тонно-сил на територіальних дорогах місцевого значення, крім під’їздів до Прилук, Ніжина, Борзни, Бахмача.
3. вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 6 тонн і осьовим навантаженням понад 4 тонно-сил на інших дорогах місцевого значення.
Ці обмеження не стосуються:
– пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, тракторів і інших сільськогосподарських машин, задіяних на весняно-польових роботах в межах району ;
– транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг, погодженими з Державтоінспекцією;
– транспорту із загальною фактичною масою до 12 тонн та осьовим навантаженням до 8 тс, задіяного для перевезення: сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин.
На мережі доріг загального користування встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні щити. Для контролю за рухом передбачено використання пересувного вагового комплексу.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51
Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.
До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47
До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.
Гроші ходять за людиною… 12:35
Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.