Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:44:30

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у 2015 році. ДОВІДКА

24.05.2016   12:01Агенцiя

У 2015 р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, реалізували населенню споживчих товарів на 8856 млн. грн., що становило в порівнянних цінах 82% рівня 2014 р. При цьому продаж продовольчих товарів зменшився на 13%, непродовольчих – на 23%.

Серед непродовольчих товарів чималим попитом у населення користувалися товари фармацевтичні, світлі нафтопродукти, автомобілі та автотовари, матеріали будівельні та залізні вироби, газ стиснений та скраплений для автомобілів, частка яких склала 35% від усіх реалізованих споживчих товарів.
   
На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадала третина обсягів роздрібного продажу споживчих товарів у торговій мережі підприємств. При цьому більше, ніж у 2014р., було продано м’яса та птиці свіжих та заморожених, сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, виробів хлібобулочних. 

У розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 8432 грн (в Україні – на 11380 грн). За цим показником область посіла 16 місце серед регіонів України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.