Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 14:51:36

Квартирний облік в Чернігівський області. ДОВІДКА

11.04.2012   12:49

На кінець 2011 р. 19,3 тис. сімей області мали потребу в поліпшенні житлових умов, з них 17,7 тис. сімей перебували на черзі для отримання державного житла та 1,6 тис. – у житлово-будівельних кооперативах.

За рік черга дещо зменшилася (на 0,8%). З числа тих, що перебували в черзі, 4,2 тис. сімей користувалися правом першочергового одержання житла, 3,1 тис. – позачергового, 12 тис. знаходились у загальній черзі.

Серед черговиків 0,5 тис. сімей – мешканці комунальних квартир, 1,7 тис. – гуртожитків, 2 тис. – молоді сім’ї.

Чекають поліпшення житлових умов не менше 10 років 58,2% всіх черговиків (рік тому – 57,3%).

Упродовж 2011 р. державне житло одержали 117 сімей, або 0,6% тих, які перебували в черзі на початок року. У житлово-будівельних кооперативах житло не надавалося.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини