Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:24:04

Чернігівські платники спрямували до бюджету понад 844 млн. гривень

17.05.2016   11:32Агенцiя

За словами начальника відділу моніторингу доходів та обліково - звітних систем ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Марії Милейко, за січень-квітень 2016 р. до загального фонду державного бюджету від платників ДПІ у м. Чернігові надійшло 240,9 млн грн, що на 20,3 млн грн або на 9,2 відс. більше аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, у квітні поточного року  надходження до бюджету в порівнянні з квітнем 2015 р. зросли на 8,8 млн. грн. або на 20,2 відс. та склали 52,2 млн. гривень.

 Найбільшу питому вагу (95,4 відс., або 231,1 млн грн) в загальній сумі надходжень до державного бюджету займають 4 бюджетоформуючі податки, а саме: податок на додану вартість - 101,3 млн грн, податок на доходи фізичних осіб - 69,5 млн грн, військовий збір - 23,3 млн грн, податок на прибуток - 37,0 млн гривень.
 
За січень – квітень поточного року місцевий бюджет отримав 309,6 млн грн, приріст до рівня минулого року склав  108,4 млн грн,  або 53,9 відсотків.

У квітні п.р. місцевий бюджет поповнився на 82,6 млн грн, що на 26,9  млн грн  або на 48,4 відс. більше показника квітня 2015 року.
        
За словами керівника підрозділу, найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету (95,6 відс., або 296,0 млн грн) припадає на 4 бюджетоформуючі податки: податок на доходи фізичних осіб - 172,0 млн грн, податок на майно - 54,8  млн грн, єдиний податок - 41,7  млн грн, акцизний податок - 27,4 млн гривень.
Надходження єдиного внеску за січень – квітень 2016 р. склали 293,9 млн гривень.

В січні - квітні п.р. відшкодовано ПДВ на поточні рахунки 81,0 млн грн податку, із яких за процедурою автоматичного відшкодування – 20,5 млн гривень.

Марія Милейко вкотре звернула увагу на необхідність сумлінно сплачувати податки, дозволяючи державі системно проводити державну політику щодо своєчасних соціальних виплат.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.