Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:57:21

У Чернігові розпочинається будівництво третьої лінії мікрорайону Масани

16.05.2016   09:40

13 травня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на запрошення фірми-забудовника відвідав будівельний майданчик, на якому має зводитися перший житловий будинок цієї лінії, та перерізав символічну червону стрічку.

За інформацією представників інвестора-забудовника, тут буде споруджуватися цегляний 10-поверховий будинок на 25 000 м2 житлової площі, який складатиметься з 5-ти секцій. Проект передбачає в ньому однокімнатні квартири площею від 35 м2 і двокімнатні – від 56 м2, у яких мають бути, зокрема, функціональне планування, ефективна теплоізоляція та індивідуальне опалення.

Наразі будівництво щойно розпочалося – забиті пробні 11-метрові палі. Як повідомив виконроб будівництва Микола Жидкий, до кладки першого поверху планується приступити протягом місяця, а повністю звести першу секцію, за стандартними розрахунками, будівельники зможуть у грудні.

Разом з тим, перерізаючи червону стрічку Чернігівський міський голова зазначив, що наше місто має й негативний досвід проблемних і навіть незавершених будівництв. Тому в першу чергу він усе-таки звертається до жителів міста з нагадуванням про ризики, які вони беруть на себе при інвестуванні у ще не збудовані квартири. На думку Владислава Атрошенка, таке інвестування треба робити дуже зважено, звертаючи увагу не на урочистості і декларації, а на темпи реального будівництва і ступінь готовності об’єкта.

Тож міський голова побажав компанії-забудовнику, яка буде зводити в Чернігові свій перший об’єкт, зарекомендувати себе не тільки успішною, а й відповідальною. «Крок за кроком: якщо ви покажете якість, відповідальність ― будь ласка, двері для вас відчинені, будуйте на радість чернігівцям і тим, хто захоче переїхати жити в наше прекрасне місто», ― сказав він.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.