Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:18:02

Про хід весняно-польових робіт

10.05.2016   11:57Агенцiя

Чернігівщина вдало проводить весняно-польові роботи. Короткочасні дощі дещо стримують проведення посіву ярини, але аграрії зберігають добрі темпи виконання робіт.

Так, відповідно даних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій на 6 травня поточного року, агроформуваннями Чернігівщини ярі культури висіяно майже на 40 тисяч гектарів більше минулорічного (630 тис. га або 72%). В тому числі кукурудзи на зерно посіяно на 5 тисяч гектарів більше минулорічного, соняшнику – на 21, сої – на 10.

Найкращі темпи посіву ярих культур мають сільськогосподарські підприємства Носівського, Корюківського, Варвинського, Куликівського, Ріпкинського, Ічнянського та Бобровицького районів, де засіяно понад 80% прогнозованих обсягів ярини.

- Аграрії мають достатнє матеріально-технічне забезпечення для своєчасного проведення весняно-польових робіт. Погодні умови сприяють виконанню прогнозованих обсягів посіву, зокрема заморозки, що спостерігались в квітні дещо уповільнювали підготовку до посіву теплолюбних культур, але пошкоджень на посівах культур не завдали.
Крім того, запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту, сформувалися на рівні добрих і відмінних, у метровому – на рівні добрих, - зазначив начальник відділу землеробства, інженерно-технічного забезпечення, безпеки праці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Щербатий.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.