Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 19:44:49

Діяльність пасажирського автотранспорту області у 2011 році. ДОВІДКА

10.04.2012   08:22

На початок 2012 р. підприємства Чернігівської області налічували 1924 автобуси, з них 365 (19,0%) – орендовані. За рік кількість автобусів зменшилася на 0,1%.

Упродовж 2011 р. ними на комерційній основі перевезені 41,5 млн. пасажирів, що складає 67,2% рівня 2010 р. Пасажирооборот виконано в обсязі 398,3 млн.пас.км (75,4%).

Найбільші обсяги пасажирських перевезень (70,0% загальної кількості) виконано в обласному центрі, у приміському сполученні – 18,9%, у внутрішньоміському – 7,4%.

Техніко-експлуатаційні показники роботи пасажирських автобусів дещо змінилися. Середня відстань перевезення одного пасажира зросла на 12,9%. Проте коефіцієнт використання пробігу скоротився на 0,6 в.п.

Пасажирські автобуси використали близько половини (48,5%) загальної кількості стисненого газу, витраченого автотранспортом області.

Пасажирські легкові автомобілі працювали переважно на бензині. На цьому виді палива ними виконано 87,9% пробігу.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.