Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 22:03:58

Про роботу промисловості м.Чернігова в січні–березні 2016 року. ДОВІДКА

06.05.2016   07:32

У січні–березні 2016 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 2395 млн.грн, що складає 53% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Понад 40% всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 22% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 5% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила більше 55%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 8135 грн (по області – 4310 грн).

За межі України реалізовано продукції майже на 264 млн.грн.

Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (32%), виробництва харчових продуктів та напоїв (25%).

Порівняно із січнем–березнем 2015 р. підприємства м.Чернігова збільшили виробництво вовняних тканин, постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, ручних інструментів, світлофорів, вогнегасників, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, окремих видів меблів;  зменшили – окремих видів швейних виробів, паперу та картону, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю. 

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, круп, шоколаду та продуктів, що містять какао, безалкогольних напоїв; менше – свіжого чи охолодженого м’яса свиней, замороженого м’яса свиней та великої рогатої худоби, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, борошна, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, пряників та виробів аналогічних, макаронних виробів, мінеральних газованих вод.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини